Cięcie laserem

Posiadamy wycinarkę laserową – YAWEI HLF 2060 – 8000W Maxphotonics

 • stół roboczy: 2000×6000
 • moc 8000W
 • maksymalna grubość cięcia:
  – Stal konstrukcyjna – 30mm
  – Stal szlachetna – 25 mm
  – Aluminium – 20 mm

Cięcie laserowe to jedna z najbardziej precyzyjnych metod obróbki, coraz częściej stosowana w różnych branżach. Dzięki niemu uzyskujemy równomierne i precyzyjne cięcia, które trudno osiągnąć przy użyciu tradycyjnych metod mechanicznych. Kluczem jest tu specjalny czynnik tnący oraz zaawansowana technologia. Pełna automatyzacja procesu i doskonała optymalizacja urządzenia gwarantują dynamiczność oraz szybkość usługi. Cięcie laserowe pozwala na ekspresowe realizowanie zleceń, pozostawiając precyzyjnie wykończone krawędzie.

Choć wycinanie laserowe i klasyczna obróbka mają podobne rezultaty, pierwsze z nich korzysta z nowatorskich rozwiązań technologicznych. Ogromna energia emitowana przez lasery pozwala na obróbkę materiałów o różnej twardości i grubości..

cięcie laserem

Palenie plazmowe i gazowe

Posiadamy 3 wypalarki CNC VX standard

 • maksymalna grubość cięcia do 150 mm
 • stół roboczy: 2000×6000 i 2000×4000

Cięcie plazmą stanowi innowacyjne podejście do obróbki metali przy użyciu łuku plazmowego. Współcześnie jest to jedna z najbardziej popularnych technik w obróbce metalurgicznej.

Metoda ta ma bogate zastosowanie, pozwalając na tworzenie precyzyjnych elementów zgodnie z założonym wzorem. Cięcie plazmowe jest preferowane przede wszystkim przy obróbce różnych metali, takich jak stal, stopy miedzi czy aluminium. Można je przeprowadzać zarówno manualnie, jak i mechanicznie, korzystając z maszyn sterowanych numerycznie (CNC), które gwarantują wysoką powtarzalność i dokładność wykonania.

Cięcie laserem CNC Bydgoszcz

Cięcie laserowe, wykorzystujące strumień lasera, pozwala precyzyjnie formować różne materiały, takie jak aluminium, stal czy tworzywa sztuczne. Uzyskane w ten sposób elementy charakteryzują się gładkimi krawędziami, eliminując potrzebę dalszej obróbki i umożliwiając ich natychmiastowe użycie. Technika ta jest powszechnie stosowana w produkcji części do maszyn, pojazdów, mebli czy dekoracji, a także w kreacji ogrodzeń czy elementów ogrodowych. Jej wszechstronność sprawia, że stała się jedną z najbardziej popularnych metod obróbki.

Dla firm z Bydgoszczy i okolic oferujemy usługi cięcia laserowego na najwyższym poziomie.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę już dziś +48 517 576 883